* Sitemizdeki kalkış saatleri ülkelerdeki yerel saatlerdir.

Dönüş tarihinizi sonradan değiştirme olasılığınız var ise lütfen bilet alımınızın hemen sonrasında, bize info@odeklines.com adresine elektronik posta göndererek bildiriniz. Biletin dönüşünün açığa alınması işlemi telefon ile yapılamamaktadır. Biletin dönüşünün açığa alınması işlemi sisteme kayıtlı elektronik posta adresiniz üzerinden göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde dönüş tarihinizi sonradan değiştirmeniz mümkün olamayacaktır.
Onay Resmi
Dilerseniz resmin üzerine tıklayarak yenileyebilirsiniz
Resim Kodu:
Şifremi Unuttum.

Rezervasyon yapmak için neden siteye kayıt olmalısınız ?

* Unutmayınız ki yapmayı planladığınız rezervasyon uluslararası bir bilet rezervasyonudur.
* Bu kayıt bize yapılacak olan rezervasyon ile ilgili kişiye gerektiğinde ulaşımımızı sağlayacaktır.
* Devamı için lütfen "KAYIT OL" düğmesine tıklayarak "Sisteme Kayıt Sayfası" nı ziyaret ediniz.Hakkımızda

Splash Travel Seyahat Acentası , 2006 yılında kurulan Nurdan Tur.Tic.Sey.Yay.Teks.İnş.Taş. İth.İhr.Ltd.Şti bünyesinde yer almakta olup 29.08.2006 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafında (A) Grubu Seyahat Acentası belgesi ile akredite edilmiştir. Acentemiz aynı zamanda 5383 belge numarası ile bir Türsab üyesidir.

Bir (A) Grubu Seyahat Acentası olarak, mesleki disipline ve tüketici haklarına riayet edip etmediğimiz ilgili kanun ve kurumların sıkı denetim ve müeyyidelerine tabi bulunmaktadır. Tüm bu yasal yükümlülüklerden ziyade, bizi turlarımızı mükemmelleştirmeye sevk eden en büyük itici gücü, birincil ilkemiz olan güvenirlilikten ve temel dayanağımız olan müşteri yorumlarından almaktayız. Zira müşterilerimizin onayını almanın, yasaların onayını almaktan çok daha zor ve önemli olduğunu bilmekteyiz.

Çeşitli tatil hizmetleri verebilmekle birlikte, Marmaris çıkışlı bölgesel tur ve aktiviteler asıl uzmanlık alanımızı oluşturmaktadır. Turlarımızda gezilecek yerlerin güzelliğinin yanı sıra, araç ve personel kalitesinin de çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Marmaris kuruluşlu bir acenta olarak yöreyi ve insanlarını çok iyi tanımamız, sizlerin saygın ve ehil ellerde keyifli bir tatil yaşamanızı sağlayacaktır.
Marmaris ve çevresini tam anlamıyla görebilmek ve keyfini çıkarabilmek için lütfen bizimle irtibata geçin, beklentilerinizi karşılamak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
* Sitemizdeki kalkış saatleri ülkelerdeki yerel saatlerdir.


* Pasaportunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhriyeti'ne (KKTC) giriş çıkış damgası bulunan Türk vatandaşlarının Yunanistan'a girişlerine Yunan Resmi Makamlarınca izin verilmemektedir. Bu sebeple, yeşil ve gri pasaportlar dahil olmak üzere, herhangi bir Schengen ülkesinden geçerli Schengen vizesi olsa dahi pasaportunda KKTC giriş çıkış damgası olan vatandaşlarımızın seyahat planlarını tekrar gözden geçirmelerini tavsiye ederiz.

* Dönüş tarihinizi sonradan değiştirme olasılığınız var ise lütfen bilet alımınızın hemen sonrasında bunu bize info@odeklines.com adresine elektronik posta yollayarak bildiriniz. Aksi takdirde dönüş tarihinizi sonradan değiştirmeniz mümkün olmayacaktır.